O projektu

Investujte do vysněného domova

Nabízíme jedinečnou příležitost vlastnit pozemek v blízkosti města Olomouc. Pozemky se nachází v klidné a příjemné lokalitě obce Třebčín. Díky své vynikající poloze jsou pozemky vhodné pro ty, kteří hledají poklidné bydlení v blízkosti přírody, ale zároveň nechtějí být daleko od města.

Tyto výborně položené pozemky jsou ideální jak pro stavbu rodinného domu, tak pro stavbu rekreačního objektu. Jsou plně vybaveny inženýrskými sítěmi a připraveny k okamžité výstavbě.

Pokud máte zájem o nákup pozemku v Třebčíně, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám poskytnout další informace a odpovědět na vaše dotazy.

Proč koupit pozemek v Třebčíně?

Investování do stavebního pozemku v Třebčíně nabízí pro budoucího majitele mnoho výhod. Pozemky jsou kompletně připravené, a tudíž ideální pro stavbu vašeho nového domova. Jsou vybaveny novou infrastrukturou, která vám zaručí pohodlí a komfortní bydlení.

Každý pozemek má svůj vlastní komfortní vjezd, je napojený na vodovod, kanalizaci, elektřinu i internetovou optiku. V celém prostoru je také instalováno nové veřejné osvětlení. Benefitem je i výsadba uličních stromořadí, které dodávají celé lokalitě krásný vzhled a příjemné stínění v letních měsících. Posledním krokem k dokonalosti jsou odpočinkové zóny s lavičkami, které vám poskytnou prostor pro relaxaci a odpočinek v příjemném prostředí.

Pozemky Třebčín

Výhody koupi pozemku v Třebčíně

Připravené území

Stavební parcely jsou připraveny ke stavbě, stačí vybrat svou oblíbenou a postavit svůj vysněný dům.

Všechny přípojky

Na pozemcích již brzy budou kompletně připraveny inženýrské sítě, optický kabel a připojení na elektřinu, což usnadňuje a zrychluje výstavbu

Odpočinková zeleň

Kromě stavebních parcel jsou v okolí pozemků k dispozici i zelené plochy pro odpočinek a relaxaci.

V blízkosti přírody

Bydlet v blízkosti přírody i většího města je naprosto ideální. Tuto skutečnost zcela jistě ocení jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi.

Ideální lokalita pro život

Výhodou bydlení v Třebčíně je blízkost přírody, zachovalý venkovský charakter a současně dostatečná infrastruktura pro pohodlné a komfortní bydlení.

Silniční infrastruktura

Díky strategické blízkosti nájezdu na dálnici jsou pozemky snadno logisticky dostupné bez rizika přepravních problémů.

V blízkosti obchodů a služeb

Pozemky se nacházejí v blízkosti obchodů, služeb a veřejné dopravy, což zajišťuje snadné a pohodlné nakupování a cestování.

Individuální přístup

Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc a nabídnout mu ty správné stavební parcely, které splňují jeho individuální potřeby a přání.

Pozemky Třebčín

Zaujal vás náš projekt?

    Jméno
    E-mail
    Zpráva